درباره ما

مشاوره ، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات فرآوری و بسته بندی صنایع غذایی و دارویی

صنایع تولیدی پک لوازم با چندین سال سابقه در طراحی و ساخت انواع دستگاه های بسته بندی (به صورت تخصصی و پایلوت دستگاه های سیل پک سبک) با هدفگذاری برروی تولید های کوچک و مشاغل خانگی و زود بازده اقدام به تهیه و ارائه ی دستگاه های ارزان قیمت و پرتابل که توانایی رقابت و توجیه پذیری اقتصادی هزینه ها را داشته باشد نموده است.

_

اغلب دستگاه ها به راحتی امکان استفاده در کلیه رستوران ها و کترینگ های غذا ، فروشگاه های پروتئینی ، خشکبار و شیرینی فروشی ها ، کارگاه های تولیدی و فروشگاه های ترشی و مربا و قارچ ، سبزی خوردکن ها و لبنیاتی ها و کلیه مراکزی که نیاز به بسته بندی ظروف یکبار مصرف و بهداشتی دارند مورد استفاده نامحدود و توجه خاص قرار گرفته اند.

_ این مجموعه با عضویت در سازمان توسعه تجارت ایران ، اتاق بازرگانی صنعت ، معدن و کشاورزی ایران. انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (سطسا) و عضویت در انجمن علوم و فنون بسته بندی ایران در تلاش است با تکیه بر توان مهندسین و عوامل خود با ارتقای روزافزون کیفیت محصولات ، همکاری با سازمان ها و تولیدکننده های داخلی و حضور در نمایشگاه های متعدد داخلی در جهت ادامه صادرات به کشور هایی مانند گرجستان ، عراق ، ترکیه ، امارات و… گامی را برای اعتلای ایران عزیز داشته باشد.

_

صنایع تولیدی پک لوازم

در جهت حمایت از تولید کنندگان ایرانی  به کلیه  کارآفرینان که از محصولات پک لوازم  خریداری کنند  وام بدون بهره و  اعتبار درنظر گرفته است

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاور های فروش تماس حاصل فرمایید.