صنایع تولیدی پک لوازم یک شخصیت حقیق و ثبت شده است که دارای مجوز تولید انواع ماشین آلات از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد .در ضمن با توجه به سابقه وتوانایی ها، پک لوازم ، دارای کارت بازرگانی جهت واردات مواد اولیه و ماشین آلات نیز می باشد .

بله، در صورت درخواست نمونه دستگاه می توانیم از نحوه تولیدات شرکت برای شما تصویر یا فیلم ارسال نمائیم و یا با مراجعه به دفتر فروش از نزدیک با نحوه کارکرد دستگاه ها آشنا شوید و یا با توجه به آدرس شما می توانیم از کارگاه یا کارخانه هایی که در شهر شما از ما خرید داشته اند کسب اجازه جهت هماهنگی بازدید داشته باشیم.

بله حتما، در صورت نیاز می توانید با هماهنگی قبلی از خود شرکت و یا خط تولید پک لوازم بازدید حضوری انجام دهید. بسیاری از سوالات یا ابهامات شما از طریق متن، تصویر و یا فیلم در سایت یا کانال های معرفی شرکت موجود می باشد.

کلیه محصولات پک لوازم دارای یکسال ضمانت طی ضمانت نامه رسمی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .

بله ، پک لوازم پس از مشاوره و ارائه اطلاعات بهترین گزینه را برای درخواست کننده مطابق با نوع محصول و نیاز او و بنا بر ضرورت سفارشی ساز پیشنهاد میدهد

بنا بر نیاز مشتری دستگاه های بسته بندی با عملکرد تمام دستی ، نیمه اتوماتیک ، اتوماتیک یا تمام اتوماتیک قابل ارائه هستند .

علاوه بر ارسال فایل ها و فیلم های نصب و راه اندازی ، کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط تکنسین های پک لوازم در محل خریدار نیز انجام می پذیرد.

خیر با توجه به طراحی بومی ماشین آلات پک لوازم هر کسی با هر سطح تحصیلات میتواند به راحتی با این دستگاه ها کار کند.

شماره های تماس مشاورین و کارشناسان فروش پک لوازم 02133127347 و 02122859685 و 02122859733 در خدمتگزاری شما آماده است.